×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити

Castel

CASTEL , це не просто бренд - це абсолютний лідер у сфері виробництва автоматики, а також комплектуючих елементів для різного типу холодильного обладнання . Всесвітньо відома італійська компанія була створена у 1961 році. За півстоліття існування, вона стала сімейною імперією, яка вшановує традиції високої якості. Керівники CASTEL піклуються про свою репутацію та ретельно стежать за виробництвом своєї продукції.

Звичайно, CASTEL має свою концепцію, яка не лише дозволила зайняти певну нішу на ринку, а й утримувати дані лідируючі позиції протягом кількох десятиліть. Правильна організація робочого процесу дозволяє контролювати виробництво всіх його етапах. Професійний підхід до вибору матеріалу, дотримання певних норм виготовлення виробів, ретельна перевірка на ділянках випробувань та дистриб'юторська мережа є єдиною безперебійною системою. Надійність та розвиток також є невід'ємними атрибутами політики компанії CASTEL . Серце підприємства знаходиться у Римі, але філії представлені у багатьох країнах світу. Ще одним неабияким досягненням CASTEL стало відкриття 2010 року дочірньої компанії в Китаї. Незважаючи на величезні обсяги виробництва, ефективність логістики не залишає жодних сумнівів. Безперебійна система постачання від заводів до споживача забезпечується завдяки відрегульованим взаєминам між виробниками та постачальниками. На великих сучасних складах завжди є всі необхідні вироби.

Вся пропонована продукція виконана з матеріалів високої якості та відповідає стандартам ISO 9000. Оскільки компанія котирує себе як виробник професійної автоматики та інших комплектуючих елементів, вона проходить щорічну перевірку на підтвердження сертифікату. Усі деталі мають відповідне маркування, що захищає покупців від підробок.

Ще одним стратегічно правильним ходом CASTEL є активна дослідницька діяльність. Світ технологій нестабільний та постійно рухається назустріч новим відкриттям. Багато підприємств просто не витримують заданого темпу, але тільки не CASTEL . Своєчасна модернізація всього технічного обладнання та співпраця з політехнічним університетом у Мілані дозволяють не тільки вчасно адаптуватися до зростаючих потреб ринку, а й передбачати їх. Саме тому серед пропонованого асортименту ви обов'язково знайдете те, що допоможе вашим холодильним агрегатам служити довго і безперебійно. За багато років своєї діяльності компанія CASTEL запропонувала чимало інноваційних ідей, що дозволило залишити позаду своїх конкурентів. Зараз CASTEL теж не здає своїх позицій, крокуючи в ногу з часом.

Багато компаній у гонитві за першістю забуваю про те, що суттєво шкодять навколишньому середовищу, але тільки не CASTEL . Керівництво дбає про те, щоб зменшити шкоду, що завдається, і підтримує проекти даного напряму. Важливо зазначити, що за час існування підприємство CASTEL розширило асортимент пропонованої продукції. Сьогодні, крім автоматики холодильних агрегатів, підприємство пропонує до онденсатори , вентилятори , охолоджувачі повітря , комплектуючі елементи різного типу.

Ви маєте унікальну можливість придбати чудову техніку за доступними цінами. CASTEL – це ідеальний компроміс між якістю та фінансовими пропозиціями. Практично на весь асортимент пропонується гарантія від виробника.

products castel

Castel products

У нас Ви можете купити оригінальну продукцію: castel, кастел, кастель, холодильное, оборудование, холодильне, обладнання, комплектующие, комплектуючі, аксессуары, аксесуари, автоматика, продукция, арматура, приборы, охлаждения, кондиционирования, холодильной, техники, тепловых, насосов, компоненты, цена, купить, украина, за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Черкаси, Суми, Львів, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Донецьк, Луганськ.