×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити

Про компанію:

Компанія ТОВ «Промхолод-Рівне» почала свою роботу в 2013 році. Ядро компанії склали фахівці з величезним багажем знань про світ холодильного обладнання.

Поєднання накопиченої теорії і практичне застосування на щоденних монтажах, дозволило нам створити портал https://pholod.com.ua/, який займає лідируючі місце на Українському ринку промислового холоду. Все завдяки щоденній копіткій роботі над кожною позицією товару і усвідомлення нових трендів і потреб клієнтів, які з року в рік розвиваються. Ми пишаємося тим що на сьогоднішній день, нашим сайтом користуються всі, від покупця до великих монтажних організацій. Оскільки всі знають, що саме у нас найсвіжіша, актуальна і достовірна інформація по будь-якому виду продукції. У нас в асортименті представлено більше сімдесяти брендів, з світовими іменами. Уявіть, це більше 10 000 найменувань продукції і все з актуальним наявністю і лояльними цінами.

«Промхолод-Рівне» крім продажу обладнання, проводить якісний монтаж від маленьких квіткових камер, до величезних овочесховищ на сотні, а то й тисячі тонн продукції, з дуже високими вимогами до контролю температури і вологості. Наша компанія поставила десятки тисяч одиниць обладнання, для маленьких і великих камер, приватних овочесховищ, квіткових магазинів, камер зберігання м'ясних і рибних продуктів, безлічі магазинів найбільших мережевих брендів України.

Ми надаємо послуги:

  1. Розрахунок, проєктування та інженерний підбір холодильного обладнання згідно Вашого технічного завдання.
  2. Реалізуємо холодильне обладнання для підприємств харчової промисловості, продовольчих магазинів, оптових баз, магазинів і супермаркетів.
  3. Доставка по всій території України.
  4. Проєктування камер і систем охолодження.
  5. Будівництво камер заморозки, охолодження і зберігання продуктів харчування.
  6. Монтаж холодильного обладнання "під ключ".
  7. Гарантійне і сервісне обслуговування придбаного у нас обладнання.