×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити

Доступні категорії

Доступні категорії

Felder

Фірма FELDER GMBH з дня заснування у 1979 році є гарантом першокласної продукції. Широкий спектр наших продуктів та послуг, орієнтований на потреби замовників, робить нас чудовим партнером у сфері нашої спеціалізації: розробка та виробництво припоїв, паяльних паст та флюсів для паяння м'яким та твердим припоєм. При цьому програма поставок настільки ж різноманітна, як і сфери застосування. Наприклад, наша продукція знаходить застосування в геліотехніці та побутових приладах, в покрівельних матеріалах, в кузовній технології, у багатьох промислових технологіях, а також у високорозвиненій електронній промисловості. Будь то цинковий жолоб на даху, мідна труба в стіні або плата в сучасному електронному приладі – за допомогою нашої продукції для паяння ми забезпечуємо задоволення ваших потреб на 100 % і постійно вдосконалюємося разом із зростанням завдань, що стоять перед нами. 1986 року відбувся переїзд на новий виробничий майданчик в Оберхаузені. Подальше розширення та модернізація виробництва не змусили на себе довго чекати, вони відбулися у 1991 та 2005 роках і, нарешті, у 2013/2014 роках, коли виробнича площа збільшилася майже вдвічі.

За цей час компанія FELDER GMBH змогла стати лідером на ринку і, володіючи виробничими площами понад 7000 м², пропонує повний асортимент продукції в галузі паяння в Оберхаузені. Економічний успіх та постійно зростаюча кількість наших клієнтів підтверджують якість нашої роботи. Ми є провідним європейським виробником припоїв, паяльних паст і флюсів і наша продукція природно піддається постійному контролю якості, який виконується в нашій сучасній лабораторії у суворій відповідності до високих стандартів якості, що визначаються нормами ISO 9001. Ми жорстко контролюємо та екологічні аспекти, що підтверджує сертифікат 14001. Само собою зрозумілими є для ретельне консультування і вирішення проблем з урахуванням потреб замовників. Великий спектр продукції робить нас потужним партнером для промисловості та торгівлі. Досягши цього високого рівня, фірма FELDER GMBH з упевненістю дивиться у майбутнє.

У нас Ви можете купити оригінальну продукцію: felder, lottechnik, фелдер, флюсы, припои, флюси, припої, мідно, фосфорний, медно, фосфорный, серебро, срібло, твердий, твердый, цена, купить, украина, Припій, мідно-фосфорний, мідно, фосфорний, за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Черкаси, Суми, Львів, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Донецьк, Луганськ.