×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити

WTK

Італійська компанія «WTK» створена в м. Лоніго і сформована з приватних виробників теплообмінників, які самостійно працюють, які до моменту злиття вже мали багаторічну практику роботи в цій сфері. Заснована на початку 2007 року та на сьогоднішній день зарекомендувала себе як успішна європейська компанія з виробництва теплообмінної апаратури. Компанія WTK надає для своїх покупців високопробну продукцію з найбільш високими технічними вимогами. Переважно важливою відмінністю компанії «WTK» можна назвати динаміку і податливість. Маючи тривалий досвід минулих злиттів у сфері виробництва теплообмінників, підприємництво WTK рекомендує споживачам як усіма відомі, так і унікальні товари для ідеального задоволення вимог споживачів.

У компанії працює колектив фахівців, який здатний встежити за ринком, що стрімко вдосконалюється. Продукція компанії «WTK» функціонує на воді та промислових рідинах, і включає: масляні сепаратори, коаксіальні теплообмінники , пластинчасті теплообмінники , приймачі рідини, кожухо-трубні випарники і конденсатори .

Компанія WTK забезпечена дорогим передовим обладнанням, за допомогою якого ця організація має можливість досліджувати і випускати нові товари, спрямовані на специфічні вимоги кожного клієнта. Лабораторія «WTK» , яка працює на спецобладнанні, може гарантувати якість кожного виробу та контролювати всі обчислення, що покращує проектування та реалізацію, таким чином зменшуючи час постачання. Завдяки цьому та іншим важливим умовам роботи, таким як: система «канбан», управління поставками «точно в термін» та роботи складу, компанія «WTK» удосконалюється та розвивається. Компанія «WTK», яка вже досить міцно вкорінилася на італійському та європейському ринках, продовжує зростати і розвиватися, а також рішуче налаштована на посилення своїх позицій у країнах Східної Європи та за її межами.

У компанії «WTK» особлива увага приділяється енергозбереженню, на сьогоднішній день її метою є бажання об'єднати всі можливості сектора, що розвивається, виділяючи найважливіші теми. Багаторічна практика, технічна обізнаність та дуже швидка працездатність дозволяють компанії «WTK» націлювати свої можливості на надійність та технології, які схвалять споживачі.

Компанія WTK підтримує професійні відносини з основними італійськими виробниками товарів контролю температурного режиму. Вона шукає рішення окремого споживача і прагне задовольнити потреби покупателя. Керівництво машинобудівної компанії вважає, що працювати з безмежними одиничними програмами, які іноді ставлять у глухий кут — не легко. Але такий підхід і прояви поступливості сприяє процвітанню компанії «WTK» . Саме завдяки прагненню наслідувати особисту перевагу кожного споживача, виробництво набуває здатності до зростання.

"WTK" - це молода компанія, яка щойно з'явилася на ринку, миттєво стала конкурентоспроможною. На самому початку своєї роботи вона пропонувала продукцію, яка поєднувалася в собі якість та технології, а пізніше — енергозберігаючі теплообмінники та ефективну роботу всього обладнання. Бездоганний відгук про вимогу світового ринку — це доброякісний продукт на найвищому технічному рівні.

"products

У нас Ви можете купити оригінальну продукцію: wtk, втк, теплообменники, теплообменник, теплообмінник, теплообмінники, фреоновый, фреоновий, пластинчатий, пластинчатый, кожухо, трубний, трубный, холодильное, оборудование, паяний, паяный, паяні, паяные, продукция, цена, купить, украина, Кожухотрубний, Пластинчастий, теплообмінник, WTK, Італія, за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Черкаси, Суми, Львів, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Донецьк, Луганськ.