×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити

Lloyd

Компанія з виробництва конденсаторів LLOYD COILS EUROPE розташувалася у самому серці Європи, у столиці Чехії, Празі. Особливість розташування цього підприємства полягає в тому, що воно дозволяє співпрацювати як із Західною, так і з Східною Європою. Це стало однією з причин, завдяки якій бренд LLOYD завоював позицію лідера серед виробників теплообмінників на всьому європейському континенті. У 1996 році, коли компанія LLOYD COILS EUROPE почала виробляти конденсатори, вона робила це на замовлення своєї материнської компанії Friga-Bohn, а на сьогоднішній день, через два десятиліття, її виробничі підприємства знаходяться не тільки в Празі, але також і в Індії. У цій країні бренд LLOYD є лідером серед виробників конденсаторів та обслуговує усі промислові системи кондиціювання повітря. Також компанія LLOYD COILS EUROPE має свої офіси у Великій Британії, Франції та Німеччині. Таким чином, компанія є одним із найбільших постачальників теплообмінників для виробників комплексного обладнання не тільки в Європі, а й у країнах Близького Сходу, Австралії та Північної Америки. Таке стрімке зростання компанії та завоювання популярності по всьому світу стало можливим завдяки багатьом рокам важкої роботи, впровадженню інноваційних технологій та новаторських інженерних рішень. Вони стали запорукою успіху компанії LLOYD , сприяли її постійному розвитку та вдосконаленню, тому рік у рік теплообмінники LLOYD стають все кращими, залучаючи все більше клієнтів по всьому світу.

Конденсатори LLOYD - це ідеальне поєднання бездоганної якості матеріалів, високотехнологічного виробництва та сили інженерної думки. Це найсильніші сторони підприємства LLOYD COILS EUROPE , але важливу роль відіграють і максимальна орієнтація на потреби сучасного ринку, і навіть відмінний менеджмент. Клієнтам дуже комфортно співпрацювати з компанією не лише завдяки високій якості її продукції, яка створена з урахуванням розвитку ринку систем охолодження та кондиціювання. Важливу роль відіграє стабільність компанії, відмінна логістична система і грамотне управління, що є гарантією своєчасної доставки продукції LLOYD . Це важливий фактор, який надає клієнтам компанії впевненості та можливості планувати завтрашній день. У стабільності виробництва LLOYD можна не сумніватися, адже після повені в серпні 2002 року, що охопила весь Європейський континент, керівництво компанії зробило низку комплексних дій. Завдяки вжитим заходам завод готовий до будь-яких надзвичайних ситуацій та гарантує своїм клієнтам виконання замовлень у встановлений термін.

Всі ці факти свідчать про те, що компанія LLOYD COILS EUROPE знає ціну успіху та репутації надійного ділового партнера, вона цінує повагу своїх клієнтів та досягає його професійного підходу і до свого виробництва, і до взаємовигідної співпраці зі своїми замовниками. Таким чином, можна зробити висновок, що успіх бренду LLOYD полягає у високій якості продукції, бездоганному сервісі та постійному розвитку.

LLOYD COILS EUROPE - провідний виробник традиційних ламелевих (трубчасто-ребристих) конденсаторів , виготовлених з мідних труб найвищої якості з ребрами із міцного алюмінію або міді. Продукція компанії більшою мірою орієнтована на ОЕМ-виробників. В асортименті компанії представлений широкий вибір конденсаторів , поверхня яких може бути оброблена порошковим або антикорозійним покриттям. Вибирайте найкраще - вибирайте LLOYD !

У нас Ви можете купити оригінальну продукцію: Lloyd, Coils, Europe, Loyd, Ллойд, Лойд, APX, воздушные, воздушный, воздушного, повітряний, повітряного, охлаждения, охолодження, конденсатор, конденсаторы, конденсатори, теплообменники, теплообменник, теплообмінник, теплообмінники, холодильных, камер, фреоновый, фреоновий, вентилятор, вентиляторы, холодильное, оборудование, радиатор, радиаторы, продукция, теплообменный, теплообмінний, блок, цена, купить, украина, LEEL, Чехія, Теплообмінник, без вентилятора, LLOYD, SPR, Теплообмінник-конденсатор, за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Черкаси, Суми, Львів, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Донецьк, Луганськ.