×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити
Гарантія від ТОВ «Промхолод-Рівне»

Гарантійне обслуговування

Весь асортимент продукції компанії ТОВ «Промхолод-Рівне» має гарантійну та післягарантійну сервісну підтримку по всій території України.

Важливим напрямком діяльності компанії «Промхолод-Рівне» є гарантійне обслуговування промислового холодильного обладнання: компресорів, воздухоохолоджувачів, конденсаторів, теплообмінників і комплектуючих. Як відомо, гарантія — це зобов'язання виробника обладнання протягом певного часу усувати всілякі виробничі дефекти, які іноді присутні в техніці. Незважаючи на інноваційні технології на сучасних виробництвах і ретельний контроль якості випущеного обладнання — невеликий відсоток браку завжди був присутній. На сьогоднішній день кількість браку становить десяті і соті відсотка від загальної кількості продукції, але ніхто з наших покупців звісно ж не хоче опинитися в числі цих виняткових десятих відсотка. Саме тому компанія «Промхолод-Рівне» пропонує своїм клієнтам відповідну гарантію для підвищення впевненості в наданій продукції та захищеності від непередбачених обставин.

Гарантійне обслуговування залежить від кількох основних факторів:

  • від виробника холодильного обладнання;
  • від комплектуючих і деталей механізму, який підлягає гарантійному обслуговуванню;
  • від загального періоду часу експлуатації обладнання;
  • від умов експлуатації холодильних механізмів.

Повернення товару:

Повернення товару можливе при збереженні товарного вигляду і упаковки товару. Згідно з Українським законодавством.

Важливо відзначити, що гарантійне обслуговування у різних виробників може відрізнятися. Деякі відомі концерни можуть пропонувати окремі послуги не тільки для певних категорій обладнання, але навіть для окремих моделей випущеної техніки.

Весь асортимент продукції компанії «Промхолод-Рівне» має гарантійну і післягарантійну сервісну підтримку по всій території України. Термін гарантії встановлюється безпосередньо виробником або представником нашої компанії і становить не менше 12 календарних місяців.