×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити

Guntner

"Guntner

"Guntner

"Guntner

"Guntner

"Guntner

Історія світового бренду Guntner розпочинається з 1931 року. Саме тоді, у самому серці Баварії, у місті Мюнхен молодий обдарований інженер Густав Ґюнтнер вирішив відкрити власну майстерню з ремонту холодильників. Незабаром новоспечений підприємець зрозумів, що виробляти деталі та механізми для ремонту холодильного обладнання самостійно набагато вигідніше, ніж постійно закуповувати його. До того ж попит на обладнання такого характеру постійно зростав, а якість закуповуваного не завжди відповідала вимогам.

Не минуло й десятка років, і в 1940 році на виробництві Густава Гюнтнера почали проектуватися і виготовляються спеціальні ребристі теплообмінники для холодильної техніки. На швидкий розвиток компанії вплинула війна. Незважаючи на важкий економічний стан, фірма Guntner увінчалася успіхом і перетворилася на досить прибуткове підприємство середнього масштабу. З роками компанія продовжувала розвиватися, так що невелика мюнхенська майстерня більше не могла охопити всі обсяги. Саме тому в 1950 році фірму довелося перенести до більш просторого приміщення в містечку Гермерінг на околиці Мюнхена. На той період розвитку продукція бренду Guntner з гідністю виборола лідерські позиції на європейському ринку промислового обладнання.

З роками зростали не тільки обороти підприємства, а й почали відкриватися нові заводи та дистриб'юторські представництва концерну не тільки на території Європи. На сучасному етапі розвитку компанія Guntner є добре відомим та високоякісним виробником різноманітного холодильного обладнання по всьому світу.

Таким чином, лише за вісім десятків років із крихітної мюнхенської майстерні утворилася дуже успішна найбільша міжнародна корпорація, до складу якої тепер входить ціла група підприємств. Знову довелося розширити виробництво та змінити адресу. Підприємство перенесли до німецького містечка Фюрстенфельдбрук, де воно знаходиться до цього дня. Концерн Guntner став визнаним світовим лідером з конструювання та випуску ефективного теплообмінного обладнання . Компанія Guntner пройшла досить складний і цікавий шлях від невеликої кімнатки майстерні холодильників до провідного світового виробника, при цьому збираючи за собою величезний досвід. Отримані навички та практика ретельно збереглися і тепер використовуються під час роботи із замовниками. На сучасному етапі розвитку назва бренду Guntner заслужено асоціюється із новітніми технологічними розробками та продуктами світового класу.

Протягом довгого часу існування фірма безперервно прагнула якісного та ефективного задоволення всіх запитів своїх клієнтів та потенційних споживачів. Працівники компанії Guntner прагнуть підтримувати основні правила виробництва, завдяки яким визначається міцність та ефективність обладнання, що виготовляється:

  • В· Якість. Якщо висловлюватись точніше — комплексне регулювання якості. На виробництві випускаються цілі лінії механізмів та деталей, монтаж та робота яких базуються виключно на побажаннях клієнтів.
  • В· Здоров'я та безпека. Абсолютно всі прилади та механізми Guntner відповідають світовим стандартам та виготовляються виключно з безпечних для здоров'я людини матеріалів.
  • ·Турбота про навколишнє середовище та екологію. Технології Guntner , які використовуються для проектування та виготовлення обладнання, є екологічно чистими та безпечними.
  • ·Найвища якість продукції з урахуванням усіх вимог та побажань клієнта.

У нас Ви можете купити оригінальну продукцію: Guntner, гюнтер, гюнтнер, гунтер, гунтнер, GUENTNER, воздухоохладитель, воздухоохладители, повітроохолоджувач, повітроохолоджувачі, конденсатор, конденсаторы, конденсатори, испаритель, испарители, випарник, випарники, випаровувач, випаровувачі, теплообменники, теплообменник, теплообмінник, теплообмінники, холодильных, камер, фреоновый, фреоновий, гликолевый, потолочный, вентилятор, вентиляторы, холодильное, оборудование, цена, купить, украина, Повітроохолоджувач, без тена, за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Черкаси, Суми, Львів, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Донецьк, Луганськ.