×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити

Доступні категорії

Доступні категорії

MIDEA

Глобальна корпорація із високим рівнем якості


Група компаній Midea Electric Appliances Co. є динамічно розвивається консорціумом підприємств з виробництва та продажу побутової техніки (насамперед кліматичної техніки), комплектуючих до неї (компресорів, вентиляторів, двигунів) останні 22 роки. Компанія Midea була заснована в 1968 році на базі майстерні пластикових пробок, яка надалі перетворилася на завод з випуску вентиляторів, а з початку економічного прориву КНР на початку 90-х років ХХ століття змогла увійти на ринок виробництва кондиціонерів та досягти позиції лідера щодо впровадження нових інноваційних технологій як власної розробки, і у кооперації з найбільшими світовими виробниками. Основним у бізнесі компанії є виробництво побутових, комерційних та промислових систем кондиціювання (за підсумками 2005 – 2006 років – лідер у Китаї), але й не тільки це, – так, з 2003 року організовано виробництво мікрохвильових печей (№2 у Китаї), холодильників , пральних машин, вентиляторів (№ 1 у Китаї), іншої побутової техніки.

Midea Air-Conditioner Equipment Co., Ltd. – підрозділ холдингу Midea з кліматичної техніки, заснований як окреме підприємство у 1985 році і вже понад 20 років демонструє прогресуючі темпи зростання виробництва, загальний обсяг – понад 12 мільйонів кондиціонерів у 2006 році та технологій.

Так, у 2005 році освоєно інтеграцію генератора кисню в побутових кондиціонерах, а починаючи з 2002 року освоєно випуск систем кондиціювання VRF, з 2005 року – систем чиллер/фанкойл. У 1993 році розпочалося технологічне співробітництво компаній Midea і Toshiba в галузі побутового кондиціювання, результатом якого стало створення в 1998 році спільного підприємства з випуску компресорів під маркою Toshiba. У 1994 році компанія отримала, однією з перших у Китаї, сертифікат IS09001 Комітету з сертифікації якості. Наступного, 1999 року компанія розпочала виробництво кондиціонерів напівпромислової та промислової серій, а також отримала сертифікат IS014001 Комітету з сертифікації якості (це міжнародний сертифікат системи менеджменту та управління якістю). Прагнучи найвищих стандартів якості, Midea представила нову систему управління виробничими ресурсами MRPII, «планове виробництво» – ЛТ та технологію організації виробництва IE. Крім того, компанія має такі сертифікати якості, як CE, CSA, SAA, Укрсепро, РосТест та інші.

Вихід ринку комерційних кондиціонерів було забезпечено створенням у 1998 окремого підрозділу холдингу – Групи Комерційних кондиціонерів Midea , навіщо у провінції Wuhu було з нульового циклу створено виробничу базу. Для її створення холдинг інвестував 185 млн. USD. На сьогоднішній день це підприємство має у штаті 2500 осіб. персоналу, 250 інженерів-розробників, понад 1000 чол. інженерного складу, 16 складальних ліній на площі 60000 м2. До складу групи входить також власний науково-дослідний центр з окремою складальною лінією досвідченого передсерійного виробництва. Виробництво комерційних систем сконцентровано на трьох виробничих базах: ShunDe (південь), Wuhu (схід), Сhongqing (центр). У структурі цих підприємств створено понад 150 випробувальних лабораторій, які використовують 800 одиниць спеціального обладнання. Ці інновації дозволили Midea на новоствореному виробництві у 2005 році випустити першу у світі систему VRF потужністю 30 к.с. (84 кВт), що відноситься до 2-го покоління систем MDV, а в 2006 вже освоєно серійне виробництво нового покоління мультизональних систем MDV-3, подальші інновації дозволили використовувати технологію DC-Inverter та появу систем MDV-4, і в 2010 на конвейєр поставлено найсучасніша лінійка VRF - систем MDV-V4 + з коефіцієнтом енергоефективності вище 3-х. У 2012 році ці системи були модифіковані і тепер поставляються як серія MDV-V4+ S Series (Super DC Inverter). У 2013 р. розпочато серійне виробництво нового покоління систем MDV-V5-Х Series, лінійка зовнішніх блоків якої включає 7 типорозмірів, на основі яких можна створювати VRF системи з потужністю до 242 кВт. Загальна довжина магістралей у системах серій MDV4+S та MDV-5 досягає 1000 м. Також виробляються MDV системи з рекуперацією тепла/холоду MDV-V4+HR «Heat Recovery», з водяним охолодженням MDVV4+ W та оновленою серією MDV-D Scroll. У 2002 році Midea отримала сертифікат OHSAS 18001, який видається тільки тим підприємствам, при виробництві продукції на яких використовуються щонайменше на 60% власні розробки.

Подальшим зміцненням позицій Midea Holding у кліматичному бізнесі стала установа у 2004 році спільного з Toshiba-Carrier підприємства з виробництва кондиціонерів, у тому числі вироблених під торговою маркою Toshiba, а також повне поглинання до складу холдингу компанії General Industry (Group) Co., Ltd. . із міста ChongQing – виробництва, яке було орієнтоване на випуск високопотужних чилерів усіх типів обсягом до 3000 шт. на рік і мало досвід розробки водоохолоджувальних машин для енергетичних, хімічних і військових підприємств.

Ще одним кроком до закріплення позицій стало придбання компанії Hualing International-виробничої бази, на якій існувало виробництво холодильників, пральних машин та побутових кондиціонерів. Продовженням стратегії Midea у напрямку розвитку виробництва та забезпечення якості стало підписання у травні 2015 року договору про створення спільної виробничої платформи з Carrier, яка складатиметься із спільного інституту з розробок та тестування та низки виробничих конвейєрів. Також холдинг Midea створив спільні підприємства з Cuchen – південно-корейським виробником побутової техніки та з компанією Eastman з виробництва пластику на території США. Крім цього, ще наприкінці 2007 року керівництво холдингу ухвалило рішення про купівлю контрольного пакету акцій найбільшого виробника пральних машин у КНР – виробничого концерну Little Swan, який активно співпрацює із ZANUSSI-Electrolux.

Також у 2007 році було збудовано та введено в експлуатацію виробничий комплекс за кондиціонерами у В'єтнамі. У 2011-2013 роках. були побудовані та введені в експлуатацію виробництва в Індії, Бразилії, Аргентині. Є виробництво кухонних НВЧ-печей у Республіці Білорусь.

Крім цього, Midea постійно розвиває розробку та впровадження у виробництво нових моделей та серій комерційних систем кондиціювання. Динаміка розвитку компанії вельми стрімка, – і це підтверджують акти: щорічно розробки інженерів Midea отримують близько 30 патентів (станом на початок 2014 року в інтелектуальній власності холдингу знаходиться 846 зареєстрованих у КНР та 215 світових патентів) та постійно нарощується обсяг випусків моделей (у загальній частці виробництва – цей показник становить до 60%), реінвестиції в нові розробки становлять 3% від річного обороту, і у 2010 році становили 183 млн. доларів. У квітні 2010 засновано, і навесні 2012 відкрито новий RAC Research Institute площею понад 40,000 кв. м., у складі якого працюють 89 нових лабораторій. У 2014 році Midea RAC division отримав нагороду «Національний Приз за Прогрес у Науці та Технологіях».

Нині у складі Midea Electric Appliances Co. знаходиться 5 виробничих баз за кондиціонерами: Shunde, Wuhu, Wuhan, Guangzhou, Handan, а це: понад 150 виробничих ліній із загальною продуктивністю до 35 мільйонів одиниць продукції на рік, 7 виробничих ліній по мікрохвильових печах (3 млн. штук на рік), 5 виробничих ліній по холодильниках (3.5 млн. штук на рік), 2 модернізованих у співпраці з General Electric та Electrolux виробничих комплексів пральних машин (до 7 млн. штук на рік) заводи з виробництва компресорів (>30 млн. на рік) рік), вентиляторів (>25 млн. штук на рік), електродвигунів (близько 100 млн. штук на рік), приладів підготовки питної води, дрібної побутової техніки, обігрівачів – всього продукція виробляється на 26 виробничих комплексах.

Компанія Midea – один з лідерів з виробництва кліматичного обладнання у світі, в першу чергу, завдяки унікальному завершеному всередині корпорації ланцюжку виробництва – найдосконалішому в Китаї, в загальну структуру входять також свої науково-технічні та дизайнерські центри, відділення з виробництва електронних плат та ДК , інверторних систем керування, виробництва компресорів (в т.ч. інверторних), інших електродвигунів для кондиціонерів Про це говорить обсяг виробництва понад 30 млн. кондиціонерів у 2014 році та прогнозується обсяг у 35 млн. – у 2015, який дозволяє оцінити позицію Midea як №2 на світовому ринку. Оборот холдингу в 2014 році склав 23 млрд доларів, активи Midea оцінюються в 16 млрд доларів.

Для високоефективного розрахунку мультизональних систем Midea MDV, а також систем чилер/фанкойл фахівцями НДІ Midea було розроблено спеціальне програмне забезпечення – Midea Selection Software.

Існує 3 види програм:

- для підбору компонентів та магістралей систем VRF-MDV;

- підбору фанкойлів за потужністю та типом;

- професійна проектна програма, сумісна з популярним середовищем проектування AutoCAD, що дозволяє швидко та професійно розраховувати ці системи та створювати готові проектні документи.

Існує також довідкова програма з підбору модульних чилерів Scroll (серій MGB, MCSS).

Про високий технологічний рівень виробництва комерційних кондиціонерів Midea свідчить проведена сертифікація в CRAA п'яти лінійок комерційних кондиціонерів Midea , а саме: The Digital Multiple, The Variable Frequency Multiple, The Water Cooling Package, The Air Cooling Pipeline Unit та The Air Cooling Package. Отримані сертифікати декларують особливе положення Midea як підприємства, яке отримало найбільшу кількість сертифікатів відповідності від асоціації, і є єдиним підприємством у Китаї, який має такий рівень визнання. Також Midea уклала договори про стратегічне партнерство з лабораторіями TUV та LGA, фанкойли пройшли сертифікацію в Eurovent. Весь процес виробництва відстежується відділом контролю за якістю. В рамках виробничої бази Midea здійснюється комплекс усіх технологічних операцій у ланцюжку виробництва від початку до виходу продукції, що передбачає і створення початкової концепції продукту, і виробничий структурний дизайн, і системний розвиток, і виробництво дослідної моделі, а також усередині корпорації виробляються всі основні комплектуючі – компресори , контролери та електромотори. Здійснюється загальне складання, продаж та сервісне обслуговування через власну та дилерську торговельну мережу. Компанія Midea співпрацює з найбільшими виробниками світового рівня, такими як: Toshiba (Японія), Toshiba-Carrier (США-Японія), NEC-Rycsan (Японія), Sanyo (Японія), Emerson (США), Copeland (США) та інших . Так, спільно з NEC-Rycsan та американською фірмою TI, було створено Лабораторію зі Створення Технологій Електронного Контролю виробництва. Створення та впровадження таких систем на заводах дозволило продукції компанії Midea вийти на новий якісний рівень. Технічні інновації були і залишаються головним двигуном зростання компанії Midea , яка ні на крок не відступає від стратегії використання кращих розробок для створення енергозберігаючого, екологічного, зручного в експлуатації та, найголовніше, надійного обладнання.

Прагнучи до створення орієнтованого на споживачів підприємства та кращого бренду у виробництві кондиціонерів, компанія Midea представляє виключно широкий модельний ряд техніки для кондиціювання – як у побутовому, так і в комерційному сегменті обладнання. Керівництво холдингу ставить перед собою та персоналом Midea нові амбітні плани – досягти позиції №1 на ринку побутових приладів, пральних машин, кондиціонерів та VRFcистем.

У нас Ви можете купити оригінальну продукцію: MIDEA, мидеа, мідеа, мидея, мідея, кондиціонер, кондиціонери, кондиционер, кондиционеры, спліт-системи, спліт-система, без інвертора, з інвертором, сплит-системы, сплит-система, без инвертора, с инвертором, мульти-системы, мульти-система, наружные, кассетные, канальные, напольно-потолочные, R32, R410a, мульти-системи, мульти-система, зовнішні, касетні, канальні, підлогово-стельові, блоки, теплові насоси, тепловые насосы, теплові насоси, тепловий насос, AIR, CONDITIONER, за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Черкаси, Суми, Львів, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Донецьк, Луганськ.