×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити

Доступні категорії

Доступні категорії

Neoclima

Англійська компанія кліматичної техніки Neoclima

Торговий бренд Neoclima , як компанія кліматичної техніки, з'явилася на ринку України з 2007 року – це результат плідної праці міжнародних інвесторів щодо винаходу продукту високої якості, що володіє сучасними технологіями та високими технічними показниками, але водночас має доступну ціну.

Ідея ТМ NEOCLIMA має яскраве відображення у самій своїй назві:

1). NEO - інноваційний, сучасний, новітній;

2). "CLIMA" - атмосфера, клімат, повітря навколо нас.

Перше правило у підборі професіоналів у команду для виробництва своєї продукції завжди було – чітко дотримуватись принципів незмінної надійності та якості, що за підсумком і створило позитивні умови для створення справді обладнання надійного при експлуатації та конкурентоспроможного за вартістю на ринку кліматичної техніки.

Основне правило успіху бренду NEOCLIMA

Важливим пунктом успіху компанії завжди залишається злагоджена робота колективу професіоналів, що будується на конкретному поділі завдань, безперервному взаємообміні даних та ідеями. Аналіз систематично проводиться майстрами, взаємообумовленими метою вийти перші верхні позиції у галузі, що дозволяє регулярно вдосконалити, доопрацьовувати і впроваджувати нові позиції, моделі. А також використовувати інноваційні технології у сфері виробництва, випробування та перевірки надійності продукції. Що не залишилося непоміченим, оскільки у 2012 році марка Neoclima була нагороджена в Україні званням «Бренд року 2012» у категорії «Бездоганна якість», це ще раз підкреслило ступінь якості обладнання, що виробляється.

РЕБРЕНДИНГ ТМ NEOCLIMA - НОВИЙ ДИЗАЙН КЛІМАТИЧНОГО БРЕНДУ НЕОКЛИМУ

Виконавчий директор, Нейл Янг, звернувся до партнерів та споживачів загалом, де повідомив про закінчення процесу ребрендингу. «У 2013 році було запущено масштабну, непросту процедуру оновлення ТМ NEOCLIMA . Переглянули схему та напрямки розвитку компанії. Помітно збільшили портфель продукції, оновили практично весь модельний ряд, посилили рамки контролю якості під час виробництва.

Додано нові категорії техніки:

- мульти спліт системи;

- теплові насоси;

- промислові та напівпромислові типи кондиціонерів;

- очищувачі та зволожувачі повітря.

Наступне рішення у реставрації бренду стала зміна слогану. На початку 2014-го, ТМ Neoclima презентувала нове, сучасне та більш відповідне філософії бренду гасло - "Якість кожному". «У цих словах ми хочемо укласти поняття: високої якості та надійності обладнання. А найголовніше абсолютну доступність широкому колу споживачів, з погляду широти асортименту, технічних характеристик, дизайнерських рішень та вартості продукції» – заявив директор у своєму зверненні.

Останнім етапом у ребрендингу компанії NEОКЛІМА стала зміна логотипу. Ця подія випала на 2016 рік. Нова емблема NEOCLIMA відображає якість на новому рівні, досягнуту компанією. Вона включає легкість і простоту, сучасний стриманий шрифт і суворе виконання квітів. «Оновлений дизайн емблеми відображає довговічність, сучасність та технологічність лінійки продукції. А у закріпленні всього вищесказаного, хочу наголосити, що за останні 3 роки ми втричі знизили показник поломок до неймовірно низьких 0,14%, а частка ТМ NEOCLIMA в Україні на ринку кліматичної техніки зросла в 2 рази – до 16 відсотків» – підсумував пан Нейл Янг.

Компанія Neoclima вдячна кожному покупцю за довіру та гарантує, що продовжуватиме вдосконалювати якість продукції, збільшувати асортимент, впроваджувати сучасні технології та підвищувати рівень сервісу.

У нас Ви можете купити оригінальну продукцію: Neoclima, неоклима, неокліма, кондиціонер, кондиціонери, кондиционер, кондиционеры, спліт-системи, спліт-система, без інвертора, з інвертором, сплит-системы, сплит-система, без инвертора, с инвертором, мульти-системы, мульти-система, наружные, кассетные, канальные, напольно-потолочные, R32, R410a, мульти-системи, мульти-система, зовнішні, касетні, канальні, підлогово-стельові, блоки, теплові насоси, тепловые насосы, теплові насоси, тепловий насос, AIR, CONDITIONER, за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Черкаси, Суми, Львів, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Донецьк, Луганськ.