×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити

Sanyo (Panasonic)

Японська компанія SANYO розпочала своє існування з крихітного електромонтажного заводу. Відкриття підприємства відбулося у листопаді 1947 року у місті Осака. Ініціатором і головним директором став молодий зять власника величезного концерну Мацусіта - ТошіоІуе (ToshioIue). За кілька десятків років роботи з одного заводу виникла величезна кількість дочірніх компаній з величезною кількістю робочих місць. Не дарма ж у перекладі з японського «SAN YO» означає «Три океани». Вже сама назва підприємства свідчить про амбітні плани захоплення світового ринку.

За роки стрімкого розвитку компанія спромоглася не тільки розширити свої виробничі можливості, а й домогтися визнання на всесвітньому рівні. Компанія SANYO входить до списку найбільших компаній світу згідно з рейтингом FortuneGlobal 500.

Історія компанії має кілька цікавих епізодів. Першою продукцією, що вийшла із конвеєра електромонтажного заводу, стали генераторні лампи для велосипедів. Незважаючи на всі невдачі, які траплялися на шляху розвитку компанії, вже до кінця 1949 виробництво розширилося настільки, що лампи почали постачати за кордон.

Розвиток підприємства не забарився. Вже 1952 року компанія розпочала серійне виробництво радіоприймачів, виготовлення яких, вперше у японської практиці, почали використовувати пластмасу у конструюванні корпусів. Але апетити тільки зростали, і менш як за десяток років компанія SANYO запустила у виробництво не тільки телевізори, стереосистеми, а й різну побутову та кліматичну техніку. Незабаром налагодилося виробництво батарей та акумуляторів. Безліч продукції, що випускається, заслужено отримало ярлик «першої у світі» продукції подібного виду, що дозволило зайняти лідируючі позиції на ринку. Цікаво, що розробники компанії не прагнули робити нові відкриття, запускати у виробництво абсолютно новий і нікому не відомий товар. Вони лише брали ідеї своїх конкурентів і переробляли на свій лад.

На сьогоднішній день холодильні пристрої виробництва японської компанії SANYO відмінні бездоганною точністю, надійністю експлуатації та стильним сучасним дизайном. Холодильні системи здатні забезпечувати широкий діапазон температурних режимів, підтримують автоматичне розморожування і характерні економічним рівнем споживання енергії.


У нас Ви можете купити оригінальну продукцію: Sanyo, Panasonic санйо, панасоник, холодильное, оборудование, compressor, компрессора, компрессор, компрессоры, холодильные, агрегаты, холодильный, агрегат, холодильников, холодильника, спиральный, спиральные, цена, купить, украина, HI-COP, HICOP, HI COP, за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Черкаси, Суми, Львів, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Донецьк, Луганськ.