×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити

Доступні категорії

Доступні категорії

EBM-Papst

Осьові вентилятори

Осьові вентилятори EBM-PAPST доводять свою репутацію економії простору чудес, переміщуючи повітря для обміну гарячого чи холодного повітря у широкому спектрі пристроїв та систем. Відмінними рисами осьових вентиляторів є їх мала глибина монтажу, низький рівень шуму та виняткову ефективність, і особливо добре підходять для потоку повітря через теплообмінники. Крім того, за допомогою технології GreenTech EC осьовий вентилятор стає розумною енергією заставки для широкого спектру застосувань.

Осьовий вентилятор: один принцип, незлічені варіанти

Осьові вентилятори

Осьовий вентилятор, функція якого аналогічна пропелером, переміщає повітря в осьовому напрямку, паралельно поворотному валу двигуна. ЕБМ-PAPST двигун із зовнішнім ротором вбудований безпосередньо в осьове робоче колесо, утворюючи компактний блок осьового вентилятора. Крім того, за допомогою двигунів GreenTech EC також забезпечує точний контроль повітряного потоку - вони доступні з виходом тахометра, лінійний або ШІМ-вхід, шини-з'єднаний інтерфейсів та багато інших функцій. Вони зазвичай встановлюються з настінними кілець в короткі або довгі дзвін рота.

Всі факти ЕБМ-PAPST осьових вентиляторів з першого погляду

Компактні розміри

Доступні у технології GreenTech EC або технології змінного струму

Широкий вибір моделей, розмірів та рівнів продуктивності повітря

Оптимальна ефективність та рівень шуму через добре спроектований аеродинамічний дизайн лопатей вентилятора

Високоефективні, енергозберігаючі конструкції в технології GreenTech EC із нормованою інтеграцією функцій управління та сигналів датчиків

Широкий вибір аксесуарів, у тому числі захисних решітках, кошики захисних решітках та стінових кілець

Осьовий вентилятор динамічно збалансований у двох площинах за DIN ISO 1940

Численні погодження, у тому числі VDE, UL, CSA, CE та ГОСТ

Область застосування: Системи вентиляції, кондиціювання та холодильної техніки, автомобільної промисловості, енергії вітру та машинобудування / оздоблювальне обладнання промисловості

Яскравим прикладом безперервного подальшого розвитку та вдосконалення нашої продукції є HyBlade® осьовий вентилятор - композитний матеріал єдиний у своєму роді, розроблена спеціально для великих осьових вентиляторів. HyBlade® приносить переваги двох протилежних матеріалів до найменшого спільного знаменника: максимальна ефективність.

З одного боку, носій виконаний із алюмінію забезпечує високу стабільність. З іншого боку, втулка, що додається, з посиленого скловолокном пластику дозволів повністю вільної формованості лопатей. Там, де метал може бути оброблений тільки шляхом згинання, штампування та штампування, лопаті вентилятора зі структурою HyBlade® можуть бути оптимізовані до найдрібніших деталей, наприклад, з використанням крильця на кінцях крила, як і ті, що забезпечують більшу підйомну силу для літаків. Для осьових вентиляторів HyBlade®, вони забезпечують ще більшу аеродинамічну ефективність - при мінімальній вазі та революційному зниженні рівня шуму. У поєднанні з нашими високоефективними передових накопичувачів з технологією GreenTech EC, HyBlade® осьові вентилятори стають реальними енергозберігаючі дива.

Не дивно, що осьові вентилятори HyBlade® також не стали міжнародною сенсацією. Наприклад, на початку 2008 року наш інноваційний продукт отримав матеріальну нагороду IF (якщо Міжнародний Forum Design GmbH), відомий приз за визначні матеріальні рішення.

HyBlade® осьові вентилятори доступні у багатьох відомих розмірах та зі стандартизованими інтерфейсами. Це робить його особливо легко перейти на наших легких вентиляторів.

У нас Ви можете купити оригінальну продукцію: ebm, papst, paps, ebmpapst, эбм, ебм, папст, папс, ebm-papst, вентилятор, осевой, осьовий, двигатель, двигун, електромотор, мотор, промышленный, промисловий, холодильных, холодильних, установок, систем, кондиционирования, кондиціонування, воздуха, повітря, холодильное, оборудование, холодильне, обладнання, продукция, охлаждения, холодильной, техники, цена, купить, украина, за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Черкаси, Суми, Львів, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Донецьк, Луганськ.