×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити

Доступні категорії

Доступні категорії

Weiguang

Компанія Weiguang заснована в 1986 році в Китаї, є однією з найвідоміших у світі з виробництва осьових вентиляторів . Кожен виріб тестується на заводі та перевіряється на якість та витримку в екстремальних умовах. Торгова марка Weiguang не надходить якістю відомим європейським брендам і стоїть в одних рядах із такими компаніями як EBM та ZEIHL-ABBEG. Фірма представляє широкий асортимент однофазних та трифазних вентиляторів з двигунами, що мають різну кількість полюсів: від двох до шести. Осьові вентилятори Weiguang поставляються у закріпленому вигляді із захисними ґратами, тому можна не хвилюватися про справність даних виробів.

Продукція компанії Weiguang застосовується в холодильних апаратах , а також в охолоджувальних системах і конденсаторах. Її використовують у промисловому та комерційному устаткуванні. Вентилятори легко встановлюються завдяки простому монтажу та кріпленням. Компактні розміри і зручна форма дозволяють встановлювати вентилятори в будь - яке холодильне або повітроохолоджувальне обладнання . Система підключення проста та зручна, з нею може впоратися навіть новачок. Торгова марка Weiguang вже багато років виробляє надійну та високоефективну продукцію, яка довговічна та економічно вигідна.

Потужність вентилятора залежить від типу електродвигуна, який встановлений у системі, та його характеристик. Вентилятори Weiguang мають однофазні та трифазні двигуни з просмоктуючим та проштовхуючим напрямом повітряного потоку. Серія вентиляторів YWF має однофазний безшумний двигун, що пристосований до безперервної роботи. Корпус даного модельного ряду виконаний із заліза, а профільовані лопаті зі сталі. Завдяки стійкому корпусу вентилятор можна кріпити до стіни. Є гарантії, що він не іржавітиме і піддаватиметься механічним пошкодженням.

Вентилятори Weiguang стійкі та не вимагають частих перевірок та оглядів. Завдяки своїй унікальній конструкції, пил і бруд не проникають усередину. Але, щоб уникнути мінімального забруднення, необхідно протирати елементи та просушувати їх. Експлуатація вентиляторів Weiguang здійснюється в діапазоні температур від -30 до + 60 градусів.

Вироби оснащені захисними ґратами, які являють собою прути зі сталі. З боків решітки розміщені вушка для кріплення вентилятора, а також вушка для кріплення решітки. Апарат встановлюється на тривалий час (працює без перебоїв понад 30 000 годин). Завдяки своєму інноваційному двигуну вентилятори Weiguang використовують по мінімуму витрат на електроенергію. Помірні та доступні ціни допоможуть підібрати модель, або кілька моделей для будь-яких потреб. Споживачам гарантується надійність та ефективність продукції від торгової марки Weiguang , яка стає однією з найбільш затребуваних у Європі та Азії. Багато підприємств нашої країни вже обрали для себе продукцію Weiguang . Компанія проводить ретельний контроль за стійкістю продукції, яка за багато років перевірок сертифікована під знаком якості. Навіть найвибагливіший покупець залишиться задоволений осьовими вентиляторами від Weiguang .

Всі моделі вдосконалені та відповідають запитам сучасних вентиляційних та повітроохолоджувальних систем. Інноваційні технології, які використовує компанія у виготовленні продукції, розроблені найкращими фахівцями. Всі вентилятори виготовлені з екологічно чистих матеріалів і не завдають шкоди зовнішньому середовищу, тому їх можна встановлювати навіть у домашніх умовах.

У нас Ви можете купити оригінальну продукцію: weiguang, вейгуанг, вейгуан, вэйгуанг, вэйгуан, вентилятор, осевой, осьовий, двигатель, двигун, електромотор, мотор, промышленный, промисловий, холодильных, холодильних, установок, систем, кондиционирования, кондиціонування, воздуха, повітря, холодильное, оборудование, холодильне, обладнання, продукция, охлаждения, холодильной, техники, цена, купить, украина, Вентвузол, Двигун, обдуву, за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Черкаси, Суми, Львів, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Донецьк, Луганськ.