×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити

Gomax

Профіль компанії та історія

GOMAX® це бренд Transfer Oil SpA.. Компанія, заснована в 1979 році, сьогодні є одним з основних виробників незалежного термопластичний шланг для середніх, високих та дуже високих тисках. Через мережу з найбільш важливих дистриб'юторів кожної галузі, що перекачує рукави нафтопродуктів розподілені в 65 різних країнах.

Передача масла швидко зросла в якості міжнародної компанії: тепер він входить до числа провідних європейських компаній у цьому секторі і придбала світові частку на ринку завдяки високій якості своєї продукції та послуг, високо цінується як дистриб'юторів та OEM-партнерів по всьому світу.

Виробнича структура компанії складається із двох заводів, розташованих в Італії для виробництва термопластичних шлангів та шлангів.

З загальною потужністю більше 13 мільйонів метрів (42 мільйонів футів) на рік, перевалка нафти беруть активну участь у ряді галузей промисловості, таких як загальні гідравлічні системи для вилкових навантажувачів, підйомне обладнання, крани, мобільні пристрої, рятувального інструменту або промислового застосування такого як каналізації під високим тиском, газо- і водопостачання, аерозольні фарби, ринки кондиціонування повітря та холодильного обладнання, але і нішевих ринках, таких як повітря дихання, при високих температурах та агресивних рідин обслуговуються з нафтоперекачувальних шлангів.

Ці GOMAX® продукти були спеціально розроблені, щоб замінити жорсткої мідної трубки при підключенні нагнітання та всмоктування лінії, реле тиску, манометри, повернення олії та вирівнюючих нафтопроводів. Використання гнучких шлангів, не тільки спрощує драматично операції установки, але й усуває проблеми, викликані впливом вібрації, яка пов'язана з мідною трубкою, знижуючи рівень шуму та передачу вібрації значно і в той же час усуваючи ризик розриву та витік холодоагенту.

Система Quadra - що складається з термопластичного гнучкого капілярного шланга, фітинги з латуні та сталі та спеціалізованого оснащення - забезпечує швидке виробництво, у кілька простих кроків, з чудовою якістю з'єднання випробувального тиску точок, датчики, реле тиску, включаючи повернення олії схем та вирівнювання рівня олії, для кондиціювання та холодильних установок кожного типу та розміру.

QUADRA-dn2The QUADRA DN2 (внутрішній діаметр 2 мм), гнучкий термопластичний капілярний шланг, у два кольори помаранчевий і чорний, являють собою найбільш ефективну та розвинену систему для підключення датчиків тиску, реле тиску та випробування під тиском крапок. Перенести пораду, Oil стандартизацію використання шланга QUADRA DN2, вибираючи помаранчевий колір для контурів високого тиску, а чорний колір для ланцюгів низького тиску, тому виявлення однозначно дві частини схеми. Це зменшує можливості неправильних з'єднань двох ліній під тиском машини у процесі виробництва та технічного обслуговування. Надзвичайна кількість QUADRA DN2 арматури охоплює всі можливі типи установок, в результаті чого потреба в мідних жорстких трубок і непотрібних капілярів. QUADRA DN2 шланги та фітинги можуть бути легко зібрана з використанням специфічних QUADRA руки плоскогубці RXA007.

Гнучкий термопластичний капілярний шланг QUADRA DN4, у двох кольорах помаранчевий та чорний, є ідеальним рішенням для вирівнювання та повернення олії лінії. Шланги QUADRA DN4 мають внутрішній діаметр 4 мм і, отже, вони можуть замінити мідь жорсткої трубки з OD 6 мм або 1/4”. RXA011 / RXA012, в іншому випадку можливою альтернативою є використання спеціальних багаторазових фітингів, де є установки, де спеціальні інструменти для обтиску не доступні. точок, як із Quadra DN2.

QUADRA-dn6The QUADRA DN6 Гнучкий термопластичний шланг є останньою розробкою QUADRA у світі гнучких шлангів для кондиціонування та холодильних систем. Квадри DN6 характеризуються внутрішнім діаметром 6 мм, і, отже, вони можуть замінити мідну твердих труб ОД 8 мм або 5/16”.

Чим більше внутрішній діаметр зменшує падіння тиску і робить використання цього шлангу можливе на великих системах для повернення олії ліній, а також для систем вирівнювання олії. Обтискні фітинги для шланга КВАДРА DN6 доступні зі з'єднаннями 1/4 "SAE і 3/8" SAE і може бути з'єднаний зі шлангом, використовуючи один і той же гідравлічний пасатижі RXA005, як він використаний зі шлангом КВАДРА DN4.

"1

"2

"3

У нас Ви можете купити оригінальну продукцію: gomax, гомакс, QUADRA, Transfer, Oil, ПВХ, Гибкий, Гнучкий, Капилляр, Капіляр, капилярная, капілярна, трубка, фитинги, фітинги, комплектующие, комплектуючі, аксессуары, аксесуари, холодильное, холодильне, оборудование, обладнання, цена, купить, украина, за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Черкаси, Суми, Львів, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Донецьк, Луганськ.