×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити

LU-VE

Компанія Lu-Ve відомий у всьому світі виробник повітряного обладнання для теплообміну . Основна спеціалізація цього бренду - це охолоджувачі повітря для холодильних камер, конденсатори охолодження повітрям і драйкулери (охолоджувачі рідини сухого типу). Найбільш популярними моделями, які і представлені на нашому сайті, від італійської групи компаній Lu-Ve , є компактні підвісні охолоджувачі повітря .

LU-VE Contardo – це міжнародна група компаній, до якої входять 10 компаній-виробників з різних країн – Італії (LU-VE SpA, TECNAIR SpA, TGD – Thermo Glass Door SpA, SEST SpA), Швеції (LU-VE Sweden AB) , Чехії (Heat Transfer System sro), Росії («OOO» SEST-LUVE), Китаю (LU-VE Heat Exchangers (Changshu) Ltd.) та Польщі (SEST-LUVE-POLSKA Sp. Zoo). Головний офіс та промислове виробництво групи компаній LU-VE знаходиться в Італії, місті Uboldo. Варто також відзначити, що LU-VE має свої торгові представництва на всіх світових континентах, має багато партнерів та широку базу клієнтів. Свій нелегкий шлях до успіху та таких вражаючих масштабів компанія LU-VE розпочала у далекому 1986 році. За ці роки відбулося багато різних подій, змінювався склад групи, кілька разів оновлювалося виробництво, відкривалися нові відділи та дослідницькі лабораторії, але є те, що залишилося незмінним — це висока якість продукції та бездоганний сервіс, стабільні партнерські відносини та ретельний контроль продукції на всіх етапах. виробництва.

Група компаній LU-VE є втіленням багаторічного безцінного досвіду, інноваційних рішень, постійний розвиток у ногу з часом та висококваліфікований персонал. Одним з головних принципів LU-VE є турбота про своїх працівників, яких поєднує бажання працювати на благо компанії, творчий підхід до роботи, ентузіазм та цілеспрямованість. Ця філософія групи компаній LU-VE у поєднанні з високотехнологічним виробництвом, постійному впровадженні інноваційних рішень, а також найкращі матеріали з кожним роком дозволяють підтверджувати своє лідерство на світовому ринку серед виробників повітряного теплообмінного обладнання. На сьогоднішній день група компаній LU-VE одна з найуспішніших європейських компаній, яка дорожить своєю репутацією, надійними партнерськими відносинами та безліччю постійних клієнтів у всьому світі.

Група компаній Lu-Ve постійно стежить за якістю продукції і створила свою систему контролю, яка включає всі етапи виробництва, починаючи з процесу проектування і лабораторних випробувань, і закінчуючи технологічними процесами виробничих систем. Висока якість охолоджувачів повітря LU-VE підтверджує сертифікат UNI EN ISO9001. Також серед сертифікатів якості, які отримала продукція LU-VE є сертифікат Eurovent. Саме цей бренд у 2000 році першим з європейських компаній-виробників отримав найбільш значущий сертифікат Certify All, який свідчить про те, що весь асортимент продукції LU-VE відповідає заявленим у каталозі технічним параметрам, таким як номінальна потужність, витрата повітря, енергоспоживання, рівень шуму та конструктивні особливості. Ця система сертифікації є гарантією того, що повітряне теплообмінне обладнання LU-VE є найкращим у своїй галузі і має відмінну продуктивність в оптимальних умовах за мінімальних витрат електроенергії.

Комерційні охолоджувачі повітря LUVE розроблені для збереження свіжих і заморожених продуктів.

Усі серії супер компактні:

• Кубічні охолоджувачі повітря для холодильних камер (FHC)

• Кутові охолоджувачі повітря для холодильних камер (BHA-SHA і BMA-SMA)

• Двопотокові охолоджувачі повітря з нормальною вентиляцією для холодильних камер (BHDN-SHDN і BMDN-SMDN)

• Двопотокові повітроохолоджувачі з низькою швидкістю та низьким рівнем шуму для лабораторій та робочих приміщень (BHDS-SHDS та BMDS-SMDS)

• Абсолютно тихий двопотоковий охолоджувач повітря з нормальною і низькою вентиляцією для холодильних камер і робочих приміщень (FHD).

Усі спектри мають спеціальні характеристики розміру та функції:

• Надзвичайно висока ефективність теплопередачі

• Зменшене осушення у холодильній камері

• Знижена освіта льоду

• Високий потік повітря

• Вкрай малий внутрішній об'єм ланцюга

• Низький рівень шуму

• Низьке споживання енергії

• Значно зменшено площу.

ТЕПЛООБМІННИКИ TURBOCOIL

Високоефективні теплообмінники TURBOCOIL мають найкраще співвідношення продуктивність/ціна та спроектовані з:

- Високоефективними алюмінієвими ламелями TURBOFIN зі спеціальною конфігурацією пластин профілю для зниження осушення та утворення інею.

- Високоефективними мідними спіральними трубками з внутрішньою насічкою, зменшеним об'ємом контуру, спроектованим для оптимального випаровування нової холодильної рідини.

JET-O-MATIC

Розподільник JET-O-MATIC розроблений спеціально для того, щоб гарантувати максимальну ефективність теплообмінника у різних операційних умовах.

Його переваги :

• Найбільш стабільна робота - рівномірний розподіл охолоджуючих рідин (через різні контури) забезпечує постійну роботу охолоджувача повітря.

• Поступово утворення інею - рівномірний розподіл рідини гарантує однорідне утворення інею на всіребристих поверхнях, що дозволяє проводити розморожування рідше;

• Максимальна потужність - у всіх умовах роботи, особливо з новими холодоагентами HCFC, що характеризуються високим рівнем суміші газ/рідина.

Інноваційний дизайн дає спеціальні переваги :

- рівномірний розподіл повітря через теплообмінник

- Значне збільшення обсягу повітря, як з інеєм, так і з чистим теплообмінником (від +4 до +9%), і більше того, з інеєм на ребрах теплообмінника (від +7 до +15%). Збільшення обсягу повітря на етапі заморозки має особливе значення, воно гарантує велику продуктивність і на 25% довжину повітряного струменя.

КРОК ЛАМЕЛІВ

Спеціальний крок ламелей надано для того, щоб відповідати всім вимогам холодильного обладнання за високої, середньої та низької температури в різних умовах вологості.

• консервація при позитивній температурі: 4.5 та 6.0 мм

• консервація при негативній температурі та заморожування: 7.0, 7.5 та 10.0 мм.

РОЗМОРОЗУВАННЯ

Різні типи доступні для забезпечення ефективного розморожування залежно від умов експлуатації (ТМ температура кімнати):

• TC > 2°C повітряне розморожування (N)

• TC > -35°C електричне розморожування (E)

• TC > -35°C розморожування гарячим газом для теплообмінника та електричне розморожування для дренажного контейнера (G).

МОТОРИ ВЕНТИЛЯТОРА

Всі моделі використовують нові високоефективні вентилятори із вбудованим термічним захистом. Вентилятори статично та динамічно збалансовані, мотори вентиляторів підключені до розподільної коробки (для F45HC та F50HC).

ЕЛЕКТРОННІ МОТОРИ

Нові охолоджувачі повітря FHD оснащені - стандартним обладнанням з електронними вентиляторами з використанням EC технологій, значно зменшуючи споживання енергії.

Корпус

FHC, BMA-SMA, BMD-SMD: спеціально розроблений, покритий відділений сталлю і антикорозійним покриттям.

BHA-SHA, BHD-SHD: корпуси спроектовані з “Safeshell” ударостійкого матеріалу. FHD: Більш міцний кожух "Safeshell".

КОЖУХ І ЗАХИСТ ВЕНТИЛЯТОРА

Весь захист вентилятора відповідає найсуворішим стандартам, гарантуючи максимальний захист. Оптимізоване об'єднання кожуха та захисту дає:

• однорідний потік повітря

• Збільшення повітряного струменя до 25% порівняно з іншими загальноприйнятими рішеннями. (Рішення з JETSTREAMER).

У нас Ви можете купити оригінальну продукцію: luve, Lu-Ve, lu ve, contardo, контардо, люве, Італія, воздухоохладитель, воздухоохладители, повітроохолоджувач, повітроохолоджувачі, конденсатор, конденсаторы, конденсатори, испаритель, испарители, випарник, випарники, випаровувач, випаровувачі, теплообменники, теплообменник, теплообмінник, теплообмінники, агрегат, агрегаты, холодильных, камер, фреоновый, фреоновий, гликолевый, потолочный, вентилятор, вентиляторы, холодильное, оборудование, цена, купить, украина, Lu-Ve, за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Черкаси, Суми, Львів, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Донецьк, Луганськ.