×

Дізнатися вартість та термін постачання

Заявка прийнята, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

← Виправити

Hispania

Компанія HISPANIA REFRIGERATION EQUIPMENT CO., LTD - це спільне китайсько-іспанське підприємство, яке виробляє високоякісні охолоджувачі повітря комерційного призначення, і представляє продукцію, якість якої відповідає європейським стандартам. З метою задоволення вимог ринку, що змінюється, компанія проводить випробування продукції у власній лабораторії на випробувальних стендах і в тестових приміщеннях, щоб гарантувати безвідмовну роботу, і перевірити роботу обладнання в екстремальних погодних умовах. Компанія пропонує обладнання з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Компанія має низку міжнародних сертифікатів, включаючи ISO 9001, CE, RoHS.

Особливості конструкції та переваги

При виробництві охолоджувачів повітря Hispania використовується сучасне автоматизоване обладнання: прецизійний прес для штампування ламелів, стенд для згинання труб, вертикальний труборозширювач, відрізний верстат та інше обладнання.

● У внутрішніх трубопроводах використовуються мідні труби відомого бренду CG Coper зі збільшеною товщиною стінки.

● Внутрішні мідні трубопроводи являють собою довгі U образні коліна. Паяні з'єднання присутні лише з одного боку теплообмінного пакета. Таким чином знижується вдвічі кількість паяних сполук, порівняно із звичайною конструкцією, що знижує ризик виникнення витоків з паяння.

● Ламелі для теплообмінного пакета штампуються з алюмінієвого листа збільшеної товщини. За рахунок особливої форми штампування горловини ламелі, в які потім вставляються мідні трубопроводи, мають дві відбортування і гладку внутрішню поверхню. Після складання пакета та розширення трубопроводів спеціальним вертикальним труборозширювачем між алюмінієвими ламелями та мідним трубопроводом утворюється надійний контакт із низьким опором теплопередачі.

● Розташування внутрішніх трубопроводів у теплообмінних пакетах охолоджувачів повітря Hispania коридорне (по кутах квадрата). За такого розташування трубопроводів теплообмінник менше обмерзає у процесі роботи, проти теплообмінником з шаховим розташуванням трубопроводів. Збільшуються інтервали між відтайками, скорочується час відтайки.

● У повітроохолоджувачах використовуються спеціальні осьові вентилятори з підвищеною потужністю. Вентилятори оснащені внутрішнім тепловим захистом і відрізняються більш високою надійністю при низьких температурах.

● У повітроохолоджувачах Hispania використовуються ТЕНи відомого бренду Zoppas (Італія). ТЕНи охолоджувачів повітря Hispania розташовані всередині спеціальних алюмінієвих труб. Тепло від алюмінієвих труб з ТЕНами передається до ламелей швидше і рівномірно ТЕНи ізольовані від прямого контакту з водою та льодом, що збільшує їх термін служби. Зручне розташування ТЕНів відтайки (знижує обмеження на розташування охолоджувача повітря). Всі ТЕНи, встановлені в одному охолоджувачі повітря, мають один типорозмір. ТЕНи охолоджувачів повітря Hispania можна згинати під кутом до 90 градусів, що дозволяє швидко замінити ТЕНи при розташуванні повітроохолоджувача близько до стіни.

● Усі штамповані деталі корпусу охолоджувачів повітря (піддони, бічні стінки) пофарбовані порошком. Піддони мають округлені краї.

● Трубки розподільника рідини приєднуються до трубопроводів через спеціальні перехідні муфти, що забезпечує більш міцне з'єднання та знижує ризик витоків. При паянні використовується припій із вмістом срібла 3%

● Всі металеві деталі, що знімаються, з'єднані через вставки з нейлону. Самонарізи загорнуті не в метал, а в спеціальну нейлонову вставку. Така конструкція знижує ризик пошкодження покриття металевих деталей, порівняно зі стандартним кріпленням та ризик пошкодження металевих деталей, збільшує термін служби з'єднань.

● Для упаковки використовується спеціальний гофрований картон високої міцності. Міцність вища втричі в порівнянні зі звичайною картонною коробкою. Якісна упаковка запобігає пошкодженню виробів при тривалому транспортуванні.

У нас Ви можете купити оригінальну продукцію: Hispania, за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Черкаси, Суми, Львів, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Донецьк, Луганськ.